BMS
BMS
BMS Group

BMS Smart

Виробництво та монтаж інноваційного скла

BMS Group працює в Україні з 2012 року.

CLICK
BMS Group

Smart Glass - «розумне» скло

«Розумне скло» — являє собою ламіноване світлопрозоре скло, яке може з прозорого перетворюватися в матово-біле одним лише натисненням кнопки перемикача ON / OFF. "Смарт" скло може бути повністю прозорим або молочно-білого кольору. Процес перемикання відбувається під впливом електричного струму. Розумне скло найчастіше використовують для зонування в офісах, банках, конференц-залах і в кімнатах переговорів. 

"Smart Glass" також використовується:

 • для скління автомобільних вікон
 • для оформлення вітрин в магазинах.
 • склопакети для офісу і дому
 • сонцезахисне скло
 • в медкабінетах, масажних кімнатах

Смарт скло реагує на зміну погоди, інтенсивність світла і температури, а також автоматично блокує інфрачервоне й УФ- випромінювання, регулюючи коефіцієнт затінення скла. Це дозволяє економити енергію та робить ваше життя комфортніше. 

CLICK
BMS Group

Thermo Glass - "теплі вікна"

Вікна з обігрівом скла "Thermo Glass" компанії  BMS Group  створюють комфортні умови, як в житлових, так і у виробничих приміщеннях. Такі конструкції можуть стати чудовою альтернативою звичайному опаленню, усунути тепловтрати і допоможуть створити ідеальний сучасний інтер'єр.

Основні переваги Thermo Glass:

 • Основне або додаткове опалення
 • Відсутність ''ефекту холодного вікна''
 • Мінімізація тепловтрат
 • Усунення конденсату на поверхні скла

Скло Thermo Glass може застосовуватися в будь-яких віконних системах, з усіма типами профілю - дерево, пластик, метал."Thermo Glass" забезпечує ідеальний температурний режим, при цьому не спалює кисень і не сушить повітря всередині приміщення.  "Теплі вікна" використовуються для скління фасадів будинків, балконів і лоджій, мансардних вікнон а також зимових садів.

BMS Group

Anti listening Smart Glass

Це розумне скло, що захищає від зовнішнього прослуховування.

Лазерна прослушка - це пристрій прихованого спостереження, що використовує лазерний промінь для того, щоб фіксувати звукові вібрації в віддалених об'єктах. Ця технологія використовується для прослушки з мінімальним ризиком виявлення. Зазвичай об'єкт, на який спрямовують промінь, розташований всередині кімнати, де відбувається розмова, і може бути будь-яким предметом, здатним вібрувати у відповідь на коливання тиску, викликані шумами в кімнаті (наприклад, картина на стіні). Лазерний промінь, будучи спрямованим в кімнату через вікно, відбивається від об'єкта в приймач, який конвертує його в аудіо-сигнал. Також промінь може бути відображений і від самого вікна.

Наш Smart Anti Listening Glass перешкоджає проходженню лазерних променів і таким чином захищає вас від зовнішнього прослуховування.

BMS Group

Mirror TV

Телевізор, який не потрібно ховати, - просто мрія.

Тому, дзеркальний телевізор - універсальне рішення, як мінімум, з двох причин.

 • По-перше, він надтонкий і вимагає зовсім мало місця: товщина всієї конструкції всього 3 см.
 • А по-друге, дзеркало з вбудованим телевізором може бути будь-якого кольору, форми і розміру.

Бажаний відтінок склу надає піскоструминна обробка і напилення - і вони ж відповідають за високу якість того, що ви бачите, будь то власне відображення або випуск новин.

Технологія Mirror дозволяє розміщувати за дзеркалом телевізор з діагоналлю екрану від 19 до 82 дюймів.

З'єднання дзеркала і матриці телевізора проводиться спеціальним способом, що не залишає зазору між двома цими частинами.
Першим в стіну встановлюється монтажний блок із сучасною LED-матрицею, на який монтується дзеркало. Після чого встановлюються елементи декору.

BMS Group

Led Glass

Cвітлодіодне (LED) скло — це вкрай міцний, надійний матеріал з безмежними можливостями в сфері освітлення та скління приміщень, декору, реклами.

BMS Group

Броньоване скло

Броньоване скло - надійний захист від зловмисників. Забезпечення безпеки людей і майна - першорядне завдання власника будь-якого об'єкта.

BMS Group

Триплекс

Скло триплекс - це спеціальний матеріал, що складається з декількох шарів скла. З'єднуються листи за допомогою спеціального полімерного матеріалу.

BMS Group

Жалюзі в склопакеті

Вбудовані жалюзі в склопакет можуть повертатися на 360 градусів, для регулювання потоку світла в приміщенні. Можуть підніматися і опускатися.

BMS Smart

Київ, вулиця Каховська 64

Ми компанія яка пропонує сучасний підхід до організації офісного і торгового та особистого простору.

BMS Group працює в Україні з 2012 року.